Motanki – Warsztaty

INTENCJA

Medytacja Intencji połączona z tworzeniem motanki

Nie od dziś wiadomo, że wiele kultur tworzyło i nadal tworzy rękodzieła wlewając w nie swoją energię. Ustalenie intencji jest jak zaznaczenie punktu na mapie do którego chcesz się udać – staje się siłą napędową twojej wyższej świadomości. Ustalasz w jakim chcesz iść kierunku i co Ci w tym przeszkadza. Wyznaczasz intencję, w którą wierzysz, lub jest ona twoim głębokim pragnieniem.

Podczas warsztatów uczę wykonywania różnych rodzajów motanek. Zazwyczaj jest to „ZADANICA” lub „ZIARNUSZKA”. Prowadzę również warsztaty z wykonania „KARMICIELKI” i jest to wersja poszerzona o wykorzystanie narzędzi takich jak tarot, numerologia oraz astrologia. Podczas takich warsztatów konsultuję indywidualnie potencjały uczestników.

Zadanica to lalka, której dajemy zadanie do wykonania, ustalone zgodnie z naszą intencją.

Karmicielka to lalka, która karmi twoim własnym potencjałem, zasila w procesie pracy nad sobą oraz chroni. Idealna do pracy z wewnętrznym dzieckiem, pracy z przekonaniami.

Podczas krótkiego wprowadzenia pomagam uczestnikom szkolenia w wyborze ich własnej intencji opowiadając na przykładach, podając pytania, które pomogą każdemu w refleksji nad swoimi pragnieniami i marzeniami oraz prezentując technikę wykonania lalki. Na moich warsztatach łączę proces motania z magią ziół, aby moc lalki była jeszcze większa.

Wykonywanie motanki jest wspaniałą formą wejrzenia w siebie i wyrażania siebie. Jest właściwie autoterapią, ponieważ praca w skupieniu i uważności pozwala na chwilę zatrzymać się, wyciszyć i uruchomić pokłady wyobraźni, kreatywności, a to z kolei pozwala nam precyzyjnie poczuć nasze najskrytsze marzenia i kreować ich spełnienie.

O motankach – praca z intencją

30 – 90 min*

Krótki wykład/prezentacja czym jest motanka i w jakim celu się ją robi.

Przykłady intencji – praca z wyobraźnią i intuicją.

*W przypadku warsztatów tworzenia „Karmicielki” analiza potencjałów uczestników przy użyciu numerologii, astrologii i tarota. (Ten wariant dotyczy grup do 10 osób max).

Prezentacja wykonania motanki

30 min

Najważniejsze zasady i technika wykonania.

Zastosowanie intencji i magia ziół

Każdy robi swoją motankę – praca indywidualna

60 min

Każdy ustala swoją intencję, z jaką będzie tworzył magiczną motankę i zapisuje ją na kartce.

Uczestnicy wybierają przygotowane materiały i motają z pomocą prowadzącego

Marzenia się spełniają!

Po wykonaniu motanek każdy z uczestników otrzymuje instrukcję co zrobić z motanką, kiedy wypełni już swoje zadanie i spełni marzenie.

Jeśli chcesz zorganizować warsztat z tworzenia lalek, które mają moc, napisz do mnie wiadomość. Cennik warsztatów znajdziesz tu, a o warsztatach organizowanych przeze mnie będę informować na bieżąco na stronie oraz w social mediach.