Sesja tarota

Wiele z Was pyta mnie, jak wygląda taka sesja tarota. Czy trzeba się jakoś przygotować? Absolutnie nie trzeba. Każda sesja tak naprawdę jest inna, wyjątkowa, twoja.

Wybrałam przykłady sesji, które zdarzają się najczęściej, a osobom, które pierwszy raz się do mnie wybiorą, pomogą zrozumieć czym taka sesja jest i mam nadzieję pokażą szereg możliwości pytań i odpowiedzi, które taka sesja nam przyniesie.

Poprzez karty tarota docieram do Ciebie – do Twojej energii, więc im bardziej będziesz sobą, z sobą – otwarta na rozmowę – tym więcej nam tarot „powie”

Każdy z nas chciałby znaleźć odpowiedzi na wszystkie nurtujące nas pytania. Ale czy w dobrym kierunku pytamy? Może rozwiązanie wcale nie jest tam, gdzie szukamy? Może należy spojrzeć inaczej, od drugiej strony, nieznanej dotąd.

Najważniejsze jest znaleźć źródło problemu, przyczynę.
A dopiero w następnej kolejności zobaczyć jak dana sprawa będzie się rozwijać dla nas.

Czasem jest tak, że przychodzisz z danym tematem, a tarot otwiera inne drzwi – podpowiada coś, co z moich doświadczeń leży właśnie u źródła problemu, warto to zapisać, zapamiętać, bo na dany moment, może nie wydaje nam się to istotne, wręcz niezrozumiale, a niesie z sobą głębszy przekaz.

Co robię na sesji tarota ogólnej?

Zawsze zaczynam od daty urodzenia – gdyż jest to nasz indywidualny kod, który zawiera w sobie wiele informacji na temat twojej drogi życia, twojego potencjału, pewnych zdarzeń oraz etapów w twoim życiu.

Z wykorzystaniem wiedzy z zakresu numerologii określam „gdzie w danym momencie swojego życia się znajdujesz”, z czym się mierzysz, jakie są twoje wewnętrzne bariery i ograniczenia. Daję ci wskazówki, na jakich obszarach w życiu najlepiej się w danym momencie skupić. Jakimi sprawami trzeba zajmować się „już” a co może poczekać.

Robię duży rozkład kart, by zobaczyć najbliższe 3 lata twojego życia, by określić kierunki rozwoju spraw bieżących oraz nowe, ważne w twoim życiu wydarzenia.

Oczywiście odpowiadam na zadane pytania, jeśli przychodzisz już z przemyślanym tematem, lub wspólnie staramy się zadać je kartom tak, by jak najprecyzyjniej nam odpowiedział. Czasem, nie jest to łatwe, więc nie bój się wytłumaczyć mi danej sytuacji, gdyż im lepiej będę ją rozumiała, tym trafniej zadamy pytania (wiele osób nie chce mówić nic o danej sprawie sądząc, że podpowiada kartom odpowiedzi. Nic bardziej mylnego. Im bardziej szczegółowe pytanie – tym bardziej szczegółowa odpowiedź.

Kluczem do trafnej odpowiedzi w tarocie jest dobrze zadane pytanie

Na czym polega sesja – analiza relacji partnerskich?

To przede wszystkim spojrzenie na twój związek/relację/małżeństwo. Gdzie obecnie się znajdujecie, jakie są problemy i jak je rozwiązać. Zazwyczaj z tak ogólnego wejrzenia w daną relację rodzi się mnóstwo dodatkowych tematów, więc z sercem staram się podążać za wskazówkami, które dostaję od tarota i przedstawiam Ci szczegółową analizę twojej relacji.

Dla mnie najważniejsze jest byś zrozumiała siebie, poczuła siebie, głęboko w tobie i nie bała się sięgać tam, gdzie prawdziwa miłość, która przezwycięża to, co z ego, buduje i wzmacnia.

Podczas sesji relacji partnerskich, szczegółowo analizuję twojego partnera. Data urodzenia się przyda, choć nie jest konieczna.

Zawsze warto spojrzeć z drugiej strony. Kim jest nasz partner? Może problemem jest to, że chcemy mieć rację a nie relację?

Nawet, jeśli nie jest już pisana Wam wspólna dalsza droga, to jeśli będziesz chciała, zobaczymy wspólnie, co było przyczyną rozstania, dlaczego nie możecie razem rosnąć w miłości? Jak się rozstać? Jak się tego nie bać?

A jeśli z kolei jest nadal między wami miłość, ale gdzieś się pogubiła, zabłądziła, czasem pozostawiając ogromne poczucie deficytu, postaram się znaleźć sposób na odbudowanie waszej relacji. Sięgniemy tu zarówno po karty, jak i wiedzę z zakresu ustawień systemowych Hellingera.

Nigdy nie jest tak, że nie ma wyjścia. Jest zawsze! I postaramy się je wspólnie znaleźć.

Sesja trapeutyczna a tarot?

Tarot jest narzędziem, dzięki któremu możemy znaleźć odpowiedzi na właściwie każde pytanie. Co więcej ujmuje temat szeroko a także dotyka naszej głębi, podświadomości i duszy. Pozwala mi to na analizę problemu, lepsze zrozumienie człowieka, jego potrzeb, braków i lęków. Jest bardzo spójny z metodą ustawień hellingerowskich – gdyż jest to również praca z energią.

Używam sformułowania – sesja terapeutyczna, gdyż wiem, że dzięki sesjom u mnie wielu z moich klientów zaczęło bardziej rozumieć co znaczy „być sobą”. Zaczęło dostrzegać siebie, swoje potrzeby i te faktyczne pragnienia, które wychodzą bezpośrednio z serca. To często nie jest prosta droga i wymaga wsparcia, na które możesz liczyć podczas sesji ze mną. Czasem wymaga jednocześnie terapii u psychoterapeuty, dużego wysiłku, jakim jest praca nad sobą.

Zapraszam serdecznie.