spacer nad morzem kobieta z szalem zachód słońca
Lifestyle,  Numerologia,  wróżby online,  wróżka Wrocław,  Zdrowie

Zdrowie ciała i duszy

Czy tarota można zapytać o zdrowie?

Można, jak najbardziej i zazwyczaj opisze on nasz zdrowotny problem szerzej niż się tego spodziewamy. Nie dość, że pokaże nam to, co słabsze w naszym ciele to połączy to z naszą duszą. Z naszymi emocjami i przeżyciami a czasem uwrażliwi nas na spojrzenie na siebie nieco inaczej niż dotychczas patrzyliśmy.

Nie jestem lekarzem i nie udzielam porad jak się leczyć ale doświadczenia w analizowaniu zdrowia, choroby (procesu zdrowienia) wielokrotnie pokazały mi, że patrząc szerzej można otrzymać wiele cennych wskazówek, które bardzo pomagają w odzyskaniu pełni sił, spokoju i w rezultacie pełnego wyzdrowienia.

Nigdy też nie powiem, czy ktoś umrze, czy nie. Jest to kwestia „boska” i nie wolno wydawać wyroków. Natomiast zawsze informuję jeśli widzę w kartach zagrożenie życia.

Nie używam w sesjach zdrowotnych terminów medycznych a skupiam się na języku opisowym. Patrzę na energię, którą jasno tarot opisuje i podkreśla, gdzie jest zakłócona i dlaczego? I to „dlaczego?” wydaje się być zazwyczaj najistotniejszą wskazówką. Nie „kiedy?” a właśnie „dlaczego?” i „co robić?”.

Na sesjach dotyczących zdrowia korzystam między innymi z wiedzy z zakresu „Biologiki” – Nowej Medycyny Germańskiej, filozofii Jogi wg B.K.S. Iyengara oraz Berta Hellingera.

Zapraszam do umówienia się na sesję